МЭНДЧИЛГЭЭ
ШИМТГЭЛИЙН ХУВЬ ХЭМЖЭЭ
ТЭТГЭВРИЙН ДААТГАЛ
ТЭТГЭМЖИЙН ДААТГАЛ
ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ДААТГАЛ
ҮОМШӨ ДААТГАЛ
АЖИЛГҮЙДЛИЙН ДААТГАЛ
САЙН ДУРЫН ДААТГАЛ
САНАЛ АСУУЛГА ...

Асуулт : Та нийгмийн даатгалд даатгуулсан уу?
ДААТГУУЛСАН
ДААТГУУЛААГҮЙ
шаардлагатай үед даатгуулна
даатгуулах шаардлагагүй

     ДААТГУУЛСАН 98.61407249467%
925
     ДААТГУУЛААГҮЙ 1.0660980810235%
10
     шаардлагатай үед даатгуулна 0.21321961620469%
2
     даатгуулах шаардлагагүй 0.10660980810235%
1
ТҮГЭЭМЭЛ АСУУЛТ ХАРИУЛТ ...
Энэ нь ташаа ойлголт байна. “Төрийн жинхэнэ албаны мэргэшлийн шалгалт авах журам”-д зааснаар Мэргэшлийн шалгалтын салбар комисс нь төрийн захиргааны төв, нутгийн захиргааны байгууллагын гэсэн хоёр чиглэлтэй байна. Төрийн захиргааны төв байгууллагын салбар комисс нь Төрийн албаны зөвлөлийн дэргэд, нутгийн захиргааны байгууллагын салбар комисс нь аймаг, нийслэл дэх Төрийн албаны зөвлөлийн салбар зөвлөлийн дэргэд ажилладаг. Тиймээс яам, агентлагт гарсан сул орон тоог нөхөх мэргэшлийн шалгалтыг төрийн захиргааны төв байгууллагын салбар комисс авна. Гэхдээ шаардлагатай тохиолдолд төрийн захиргааны төв байгууллагын салбар комиссын бүрэлдэхүүнд төрийн холбогдох байгууллагын төлөөллийг оролцуулж болно. Тухайлбал, тухайн албан тушаалд тавих мэргэжлийн болон мэргэшсэн байх шаардлагыг тухайн иргэн хангаж байгаа эсэхийг тогтооход байгууллагын төлөөлөл иргэнийг бүртгэх үед чухал үүрэгтэй оролцдог юм.
ХАНДАЛТ
Өнөөдөр |144
Энэ 7 хоногт |502
Энэ сард |570
Энэ жил |75767
2018 онд |71255

ХҮНИЙ НӨӨЦИЙН МЭДЭЭЛЭЛ
Н.Норгинбадам
Хэлтсийн дарга
norginbadam.n@ndaatgal.mn
99322343
Б.Доржпагма
Ерөнхий нягтлан бөгөөд СБОХТДарга
Dorjpagma.B@ndaatgal.mn
99068018
Ч.Бурмаа
Үйлчилгээний тасгийн дарга
Burmaa.Ch@ndaatgal.mn
99328712
Б.Гантуяа
Хяналт шалгалт, дотоод аудитын тасгийн дарга
gantuya.bg@ndaatgal.mn
95322975
Б.Алтанцэцэг
Сангийн орлого, зарлагын тооцооны нягтлан бодогч
Altantsetseg.Ba@ndaatgal.mn
99326411
С.Булган
Үйл ажиллагааны нябо
bulgan.s@ndaatgal.mn
89695559
С.Баасанбат
Орлого, шимтгэлийн байцаагч
baasanbat.s@ndaatgal.mn
99329428
С.Дуламсүрэн
Тэтгэврийн байцаагч
Dulamsuren.S@ndaatgal.mn
99327411
Ц.Лхамсүрэн
Тэтгэврийн байцаагч
Lhamsuren.Ts@ndaatgal.mn
99329498
Г.Лхамсүрэн
Тэтгэмжийн байцаагч
lhamsuren.g@ndaatgal.mn
99919049
Д.Оюунтуяа
Тэтгэврийн байцаагч /зөвөлгөө/
oyuntuya.da@ndaatgal.mn
99660608
Д.Хишигдэлгэр
Орлого, шимтгэлийн байцаагч
Hishigdelger.D@ndaatgal.mn
99322233 89892233
А.Эрдэнэтунгалаг
Магадлагч эмч
Erdenetungalag.A@ndaatgal.mn
95950295
С.Эрхэмбаяр
Тэтгэврийн байцаагч
erhembayar.s@ndaatgal.mn
99328183
Д.Oчирбат
Сүлжээ зохицуулагч
ochirbat.d@ndaatgal.mn
99328440
Б.Баттогтох
Жолооч
@ndaatgal.mn
88223274
Ч.Дулам
Архив, хөрөнгө хариуцсан ажилтан
@ndaatgal.mn
99400756
М.Оюунтөгс
Бичиг хэрэг, хүний нөөц
dulamdorj.t@ndaatgal.mn
99492400
П.Чулуунхүү
Баянөндөр сумын байцаагч
Chuluunhuu.P@ndaatgal.mn
99281418 88329499
Б.Сувдаа
Бүрд сумын байцаагч
munguntsetseg.j@ndaatgal.mn
95993090
Ц.Чинбаяр
Батөлзий сумын байцаагч
Chinbayar.Ts@ndaatgal.mn
99632394
Б.Ууганцэцэг
Батөлзий сумын байцаагч
uugantsetseg.ba@ndaatgal.mn
95651156
Р.Энхжаргал
Баруунбаян-Улаан сумын байцаагч
Enhjargal.R@ndaatgal.mn
99783859 98204593
Д.Загдсүрэн
Баянгол сумын байцаагч
Zagdsuren.D@ndaatgal.mn
99329208 88552506
Ц.Баттулга
Гучин-Ус сумын байцаагч
Battulga.Ts@ndaatgal.mn
99921956 89150098
Б.Гүнсэлмаа
Есөнзүйл сумийн нийгмийн даатгалын байцаагч
gunselmaa.b@ndaatgal.mn
88619272
Э.Долгормаа
Өлзийт сумын байцаагч
Dolgormaa.E@ndaatgal.mn
89803940
Г.Цэрэнбат
Зүүнбаян-Улаан сумын байцаагч
tserenbat.g@ndaatgal.mn
95097378
Р.Оюун
Богд сумын байцаагч
Oyun.R@ndaatgal.mn
99640799
Т.Содном-Иш
Нарийнтээл сумын байцаагч
Sodmon-ish.T@ndaatgal.mn
99961140
Б.Энхтуул
Сант сумын байцаагч
enhtuul.ba@ndaatgal.mn
99923187 88923187
Д.Цолмон
Тарагт сумын байцаагч
tsolmon.do@ndaatgal.mn
99906248
Л.Чулуунцэцэг
Төгрөг сумын байцаагч
Chuluuntsetseg.L@ndaatgal.mn
99617997
Б.Лхагвадолгор
Уянга сумын байцагч
lhagvadolgor.b@ndaatgal.mn
99208595
Ш.Цэндсүрэн
Хайрхандулаан сумын байцагч
Tsendsuren.Sh@ndaatgal.mn
99219787
Ч.Байгалмаа
Хужирт сумын тасгийн дарга
Baigalmaa.Ch@ndaatgal.mn
99899720
Ц.Галбадрах
Хужирт тасгийн байцаагч
Galbadrah.Ts@ndaatgal.mn
99327877
Ч.Даваадулам
Хужирт тасгын байцаагч
Davaadulam.Ch@ndaatgal.mn
99726598 96012538
Х.Уудамсоёл
Тасгийн дарга
uudamsoyol.h@ndaatgal.mn
94630808
Б.Гансэрээтэр
Хархорин сумын байцаагч
Gansereeter.B@ndaatgal.mn
99327127
Г.Наранцогт
Хархорин сумын байцаагч
Narantsogt.G@ndaatgal.mn
89839939
Ё.Баярмаа
Хархорин тасгийн байцаагч
bayrmaa.yo@ndaatgal.mn
99613471


T W I T T E R

ФОТО СЛАЙД