НЭВТРЭХ

Н.Норгинбадам, Арвайхээр, Хэлтсийн дарга

Ч.Бурмаа, Арвайхээр, Үйлчилгээний тасгийн дарга

Б.Гантуяа, Арвайхээр, Хяналт шалгалт, дотоод аудитын тасгийн дарга

Б.Доржпагма, Арвайхээр, Санхүү бүртгэл, орлого, хамралтын тасгийн дарга

Б.Алтанцэцэг, Арвайхээр, Шимтгэлийн байцаагч

С.Дуламсүрэн, Арвайхээр, Хяналт шалгалтын байцаагч

Ц.Лхамсүрэн, Арвайхээр, Тэтгэврийн хяналтын байцаагч

Д.Оюунтуяа, Арвайхээр, Тэтгэврийн зөвөлгөө өгөх байцаагч

Б.Сувдаа, Арвайхээр, Тэтгэврийн мэдээллийн сан бүрдүүлэлтийн байцаагч

Д.Хишигдэлгэр, Арвайхээр, Сайн дурын даатгалын байцаагч

А.Эрдэнэтунгалаг, Арвайхээр, Магадлагч эмч, тэтгэмжийн хяналтын байцаагч

С.Эрхэмбаяр, Арвайхээр, Тэтгэвэр олголтын байцаагч

С.Баасанбат, Арвайхээр, Орлого, шимтгэлийн байцаагч

Г.Лхамсүрэн, Арвайхээр, Тэтгэмжийн байцаагч

Л.Мөнхзаяа, Арвайхээр, Сайн дурын даатгалын байцаагч

Н.Тунгалаг, Арвайхээр, Эрүүл мэндийн орлого, шимтгэлийн байцаагч

Т.Балжинням, Арвайхээр, Сангийн нягтлан бодогч

С.Булган, Арвайхээр, Үйл ажиллагааны нягтлан бодогч

А.Бямбатогтох, Арвайхээр, Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн төвийн ажилтан

Э.Ган-Уяа, Арвайхээр, Бичиг хэрэг, хүний нөөц хариуцсан ажилтан

Э.Долгоржав, Арвайхээр, Архив, хөрөнгө хариуцсан ажилтан

Э.Мягмаржаргал, Арвайхээр, Жолооч

Д.Очирбат, Арвайхээр, Мэдээллийн технологи, Сургалт сурталчилгаа хариуцсан ажилтан

М.Эрдэнэсайхан, Арвайхээр, Харуул хамгаалалт, аж ахуй хариуцсан ажилтан

С.Алтансаргай, Арвайхээр, Үйлчлэгч

Б.Пүрэвдулам, Арвайхээр, Угтах үйлчилгээний ажилтан

Р.Энхжаргал, Баруунбаян-Улаан, Сумын байцаагч

Б.Ууганцэцэг, Батөлзий, Сумын байцаагч

Ц.Чинбаяр, Батөлзий, Сумын байцаагч

П.Чулуунхүү, Баян-Өндөр, Сумын байцаагч

Д.Загдсүрэн, Баянгол, Сумын байцаагч

Д.Должинсүрэн, Богд, Сумын байцаагч

Э.Батбаатар, Бүрд, Бүрд сумын нийгмийн даатгалын байцаагч

Ц.Март, Бүрд, Сумын байцаагч

А.Дуламсүрэн, Гучин-Ус, Сумын нийгмийн даатгалын байцаагч

Б.Гүнсэлмаа, Есөнзүйл, Сумын байцаагч

Г.Цэрэнбат, Зүүнбаян-Улаан, Сумын байцаагч

Т.Содном-Иш, Нарийнтээл, Сумын байцаагч

Э.Долгормаа, Өлзийт, Сумын байцаагч

Б.Энхтуул, Сант, Сумын байцаагч

Ш.Оюун, Тарагт, Сумын байцаагч

Л.Чулуунцэцэг, Төгрөг, Сумын байцаагч

Т.Ану, Уянга, Уянга сумын байцаагч

Б.Лхагвадолгор, Уянга, Сумын байцаагч

Ш.Долгорсүрэн, Уянга, Нийгмийн даатгалын төлөөлөгч

Ш.Цэндсүрэн, Хайрхандулаан, Сумын байцаагч

Х.Уудамсоёл, Хархорин, Тасгийн дарга

Б.Гансэрээтэр, Хархорин, Тасгийн байцаагч

Б.Энхсаруул, Хархорин, Хархорин тасгийн ажилтан

Ц.Галбадрах, Хужирт, Тасгийн байцаагч

Ч.Даваадулам, Хужирт, Тасгийн байцаагч